Cennik tłumaczeń

Zapraszamy do BEZPŁATNEJ wyceny tłumaczenia w ciągu 60 minut. Zapewniamy przejrzyste warunki przyjmowania zleceń. Gwarantujemy niskie ceny i brak ukrytych opłat.

Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest wyceną w celu ustalenia szacunkowej wartości tłumaczenia i uzgodnieniem ze Zleceniodawcą terminu realizacji zlecenia. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego wynosi 1500 znaków ze spacjami, natomiast w przypadku tłumaczenia poświadczonego jest to 1125 znaków ze spacjami. Podane liczby dotyczą tekstu docelowego (tłumaczenia). Podstawowe stawki dotyczą zleceń wykonywanych w trybie standardowym (z wydajnością do 5 stron obliczeniowych na dobę). Tryb pilny oznacza od 6 do 10 stron obliczeniowych na dobę i wiąże się z wyższą ceną tłumaczenia.

Ze względu na zróżnicowany charakter tłumaczeń ustnych podlegają one indywidualnej wycenie. Na koszt tłumaczenia ustnego wpływają m.in. takie czynniki jak rodzaj, miejsce i czas trwania tłumaczenia.

Wszelkie uzgodnienia dotyczące terminów realizacji zlecenia mają na celu ustalenie optymalnego rozwiązania zapewniającego satysfakcję Zleceniodawcy i zachowanie najwyższej możliwej jakości tłumaczenia. Szczegółowe zasady realizacji zleceń określone są w zakładce Warunki współpracy.

Formularz zlecenia tłumaczenia: