Jacek Kasprzyk

TELEFON KONTAKTOWY:

 608 722 438

PL EN

Cennik

   Zapraszamy do BEZPŁATNEJ wyceny tłumaczenia w ciągu 60 minut. Zapewniamy przejrzyste warunki przyjmowania zleceń. Gwarantujemy niskie ceny i brak ukrytych opłat.

   Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest wyceną w celu ustalenia szacunkowej wartości tłumaczenia i uzgodnieniem ze Zleceniodawcą terminu realizacji zlecenia. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego wynosi 1500 znaków ze spacjami, natomiast w przypadku tłumaczenia poświadczonego jest to 1125 znaków ze spacjami. Podane liczby dotyczą tekstu docelowego (tłumaczenia). Podstawowe stawki dotyczą zleceń wykonywanych w trybie standardowym (z wydajnością do 5 stron obliczeniowych na dobę). Tryb pilny oznacza od 6 do 10 stron obliczeniowych na dobę i wiąże się z wyższą ceną tłumaczenia.

  Ze względu na zróżnicowany charakter tłumaczeń ustnych podlegają one indywidualnej wycenie. Na koszt tłumaczenia ustnego wpływają m.in. takie czynniki jak rodzaj, miejsce i czas trwania tłumaczenia.

  Wszelkie uzgodnienia dotyczące terminów realizacji zlecenia mają na celu ustalenie optymalnego rozwiązania zapewniającego satysfakcję Zleceniodawcy i zachowanie najwyższej możliwej jakości tłumaczenia. Szczegółowe zasady realizacji zleceń określone są w zakładce Warunki współpracy.

0Dane podstawowe 0Szczegóły tłumaczenia 0Termin, uwagi i załączniki
--
dodaj załącznik

dodane załączniki

  • usuń
  • usuń
  • usuń
  • usuń
  • usuń
wyślij

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) i polityką prywatności serwisu tłumaczenia-kasprzyk.pl. Administratorem danych osobowych jest firma Jacek Kasprzyk Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego z siedzibą we Wrocławiu.

JACEK KASPRZYK Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 29A lok. 417, 50-077 Wrocław
tel.: 608 722 438; e-mail: kancelaria@tlumaczenia-kasprzyk.pl

Projekt i wykonanie: Agencja reklamowa zpomyslami.pl